راهنمای خرید


توجه:

همراهان عزیز و گرامی موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب، سفارشات ثبت شده تا تاریخ ۱۳۹۷٫۱۲٫۲۵  (به استثنا محصولاتی که قیمت ندارد و محصولات تک چاپ) قابل ارسال برای مشتریان عزیز در تهران می باشد و سفارشاتی که پس از آن ثبت شود از تاریخ ۱۳۹۸٫۰۱٫۱۸ قابل ارسال می باشد.

ممنون از توجه و محبت همیشگیتان 

برای سفارش و تهیه محصولات مؤسسه می‌توانید از یکی از راه‌های زیر اقدام فرمائید:

 

۱) خرید آنلاین

شما می توانید محصول مورد نظر خود را پس از جستجو در سایت، به سبد خرید خود اضافه کرده و با ورود به صفحه پرداخت و تکمیل مشخصات صورتحساب، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نموده و محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

 

۲) اداره فروش موسسه جغرافیائی سحاب
بازدیدکننده گرامی، شما می توانید در شهر تهران از نمایشگاه و فروشگاه مرکزی مؤسسه در روز و ساعت اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۵:۰۰) به نشانی زیر بازدید نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست تلفنی، نقشه‌ها و کتاب‌های مورد نیاز خود را از طریق پیک یا تیپاکس دریافت کنید.

تهران، خیابان سمیه (بین شریعتی و بهار) شماره ۳۰

کدپستی: ۱۵۶۱۷۳۴۵۱۳

تلفن: ۷۷۵۳۵۶۵۱- ۷۷۵۳۵۷۰۶ – ۷۷۵۳۵۶۷۰ (۰۲۱)

پست الکترونیکی: sahabmap4@yahoo.com

 

۳) سفارشات تلفنی

خواهشمند است با توجه به شرایط مندرج در این صفحه، اقلام مورد نیاز خود را پس از جستجو در سایت، در برگ سفارش نوشته و بهای آنرا به حساب بانکی ذیل به نام مؤسسه جغرافیایی سحاب حواله کرده و تصویر و رونوشت حواله را همراه با برگ درخواست به ایمیل sahabmap4@yahoo.com یا به شماره ۰۹۳۷۵۷۱۶۹۲۵ از طریق واتساپ (WhatsApp) ارسال فرمائید تا سفارش شما در اسرع وقت ارسال گردد.

برای جلوگیری از هرگونه اشتباه، لطفا کد و نام اقلام درخواستی را خوانا بنویسید.

 

*** توجه: بازدیدکننده گرامی لطفا به این نکته دقت فرمایید که قیمت تمامی محصولات سایت به تومان می باشد. لذا در هنگام پرداخت هزینه محصولات به غیر از شیوه پرداخت آنلاین، به این نکته دقت داشته باشید تا از بروز مشکلات در خرید شما، جلوگیری شود. ***

 

هر سه شماره (حساب، شبا و کارت)

به نام: مؤسسه جغرافیائی سحاب – بانک: اقتصاد نوین می باشد.

شماره حساب:
۱۴۰-۸۵۰-۱۰۶۴-۳۴۹۱

شماره شبا:
Ir810-5500-1408-5001_0643-4900-1

شماره کارت:

۶۲۷۴-۱۲۱۹-۴۰۰۰-۶۷۷۸


 

۴) نحوه ارسال:

تیپاکس: سفارش های مشتریان، برای استان ها و شهرستان هایی که در محدوده تیپاکس می باشد از این طریق ارسال می گردد.

سفارشات بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان بسته بندی و ارسال می گردد.

نکته: با توجه به اینکه هزینه ارسال تمامی سفارش ها بر عهده خریدار می باشد، شما مشتری گرامی می توانید قبل از ثبت سفارش و ارسال محصول توسط موسسه، از طریق سایت تیپاکس در این لینک و یا شماره تماس ۸۴۵۷-۰۲۱ از هزینه ارسال سفارش اطلاع حاصل نمایید.

 

پیک: سفارش های داخل محدوده شهر تهران، از طریق پیک ارسال می گردد.

نکته: با توجه به اینکه هزینه ارسال تمامی سفارش ها بر عهده خریدار می باشد، شما مشتری گرامی در شهر تهران می توانید قبل از ثبت سفارش و ارسال محصول توسط موسسه، از طریق شماره تماس ۸۸۳۱۱۲۳۰ یا ۸۸۳۱۱۲۶۴ (پیک اتحادیه) از هزینه ارسال سفارش اطلاع حاصل نمایید.

 

*** هزینه ارسال سفارش ها از طریق پیک و تیپاکس بر عهده سفارش دهنده می باشد ***