قوانین و مقررات

 • سفارشات بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان، برای مشتریان محترم در استان های مختلف بسته بندی و ارسال می گردد.لطفا در هنگام ثبت و  پرداخت خود دقت لازم را داشته باشید.  لذا کالای خریداری شده مرجوع و تعویض نمی شود.

  لطفا هنگام ورورد به سایت فیلتر شکن خود را خاموش کرده و ترجیحا از مرورگر کروم استفاده کنید

قوانین و مقررات سایت فروشگاهی موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب


 1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

استفاده از سایت فروشگاه موسسه سحاب به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • خرید کالا از سایت فروشگاه موسسه سحاب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

 • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

 1. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی درج نموده است.

 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل: مالیات ها و عوارض فروش نخواهد بود.

 1. شرایط و مراحل ثبت سفارش تا ارسال:

 • کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد. به استثنا مشتریان عزیز تهرانی که امکان پرداخت وجه در محل را دارند.

 • سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا چهار روز کاری آماده و ارسال می‌شود.

 • پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

 • مسئولیت فروشگاه اینترنتی موسسه سحاب در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پیک یا باربری است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پیک یا باربری و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

 • اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی سحاب مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

 • هنگام ارسال بسته توسط باربری، نام، آدرس و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی بسته درج می‌شود تا امکان تماس مأمور باربری با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

*** توجه: پاسخگویی به سفارشات و درخواست های اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق ایمیل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است. ***

 1. شرایط پرداخت:

 1. خرید آنلاین

 • شما می توانید محصول مورد نظر خود را پس از جستجو در سایت، به سبد خرید خود اضافه کرده و با ورود به صفحه پرداخت و تکمیل مشخصات صورتحساب، هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نموده و محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

 1. اداره فروش موسسه جغرافیائی سحاب

بازدیدکننده گرامی، شما می توانید در شهر تهران از نمایشگاه و فروشگاه مرکزی مؤسسه در روز و ساعت اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۵:۰۰) به نشانی زیر بازدید نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست تلفنی، نقشه‌ها و کتاب‌های مورد نیاز خود را از طریق پیک یا تیپاکس دریافت کنید.

تهران، خیابان سمیه (بین شریعتی و بهار) شماره ۳۰

کدپستی: ۱۵۶۱۷۳۴۵۱۳

تلفن: ۷۷۵۳۵۷۰۶ – ۷۷۵۳۵۶۷۰ (۰۲۱)

پست الکترونیکی: sahabmap4@yahoo.com

 1. سفارشات تلفنی

 • خواهشمند است با توجه به شرایط مندرج در این صفحه، اقلام مورد نیاز خود را پس از جستجو در سایت، در برگ سفارش نوشته و بهای آنرا به حساب بانکی ذیل به نام مؤسسه جغرافیایی سحاب حواله کرده و تصویر و رونوشت حواله را همراه با برگ درخواست به ایمیل sahabmap4@yahoo.com یا به شماره ۰۹۳۷۵۷۱۶۹۲۵ از طریق واتساپ (WhatsApp) ارسال فرمائید تا سفارش شما در اسرع وقت ارسال گردد.

 • برای جلوگیری از هرگونه اشتباه، لطفا کد و نام اقلام درخواستی را خوانا بنویسید.

 • *** توجه: بازدیدکننده گرامی لطفا به این نکته دقت فرمایید که قیمت تمامی محصولات سایت به تومان می باشد. لذا در هنگام پرداخت هزینه محصولات به غیر از شیوه پرداخت آنلاین، به این نکته دقت داشته باشید تا از بروز مشکلات در خرید شما، جلوگیری شود. ***

 • *** توجه: محصولات خریداری شده پس از فروش پس گرفته نمی شود لذا  اگر در ارتباط با خرید محصول مورد نظر خود از سایت  تردید دارید خواهشمند است حضوری خرید خود انجام دهید تا از بروز مشکلات در خرید شما، جلوگیری شود. ***

هر سه شماره (حساب، شبا و کارت)

به نام: مؤسسه جغرافیائی سحاب – بانک: اقتصاد نوین می باشد.

 • شماره حساب: 

                                        ۱۴۰-۸۵۰-۱۰۶۴-۳۴۹۱

 • شماره شبا:           

                                        Ir810-5500-1408-5001_0643-4900-1

 • شماره کارت:

                                           ۶۲۷۴-۱۲۱۹-۴۰۰۰-۶۷۷۸

 1. شرایط حمل و تحویل کالا:

 • پیک: سفارش های داخل محدوده شهر تهران، از طریق پیک ارسال می گردد.

نکته: با توجه به اینکه هزینه ارسال تمامی سفارش ها بر عهده خریدار می باشد، شما مشتری گرامی در شهر تهران می توانید قبل از ثبت سفارش و ارسال محصول توسط موسسه، از طریق شماره تماس: ۸۸۳۱۱۲۳۰ یا ۸۸۳۱۱۲۶۴ (پیک اتحادیه) از هزینه ارسال سفارش اطلاع حاصل نمایید.

 • باربری: سفارش های مشتریان، برای استان ها و شهرستان هایی که در محدوده بابری می باشد از این طریق ارسال می گردد.

 • توجه:

سفارشات بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان، برای مشتریان محترم در استان های مختلف بسته بندی و ارسال می گردد.

لطفا در هنگام ثبت و  پرداخت خود دقت لازم را داشته باشید.  لذا کالای خریداری شده مرجوع و تعویض نمی شود.

نکته: با توجه به اینکه هزینه ارسال تمامی سفارش ها بر عهده خریدار می باشد، شما مشتری گرامی می توانید قبل از ثبت سفارش و ارسال محصول توسط موسسه، از طریق سایت اتوماسیون حمل بار (باربری) در این لینک و یا شماره تماس ۴۷۶۲۸۴-۰۲۱ از هزینه ارسال سفارش اطلاع حاصل نمایید.

*** هزینه ارسال سفارش ها از طریق پیک و تیپاکس بر عهده سفارش دهنده می باشد. ***

***تحویل سفارشات در شهر تهران بین ۱ تا ۲ روز کاری، ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری زمان می برند.***

نکات لازم در ارتباط با ثبت نظرات کاربران:

هدف از ایجاد بخش نظرات در موسسه سحاب، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. موسسه سحاب در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌ هیچ‌وجه به معنی تایید فنی موسسه سحاب درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران :

۱- لطفا فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

۲- نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.

۳- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۴- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

۵- جهت احترام‌ گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

۶- با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش تماس با ما مطرح کنید.

۷- کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

۸- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

۹- تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.

۱۰- توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.

۱۱- لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.