منبع : روزنامه اطلاعات

    تاریخ : 12/02/1386

بنیاد خلیج فارس اعلام موجودیت کرد

 

سرویس فرهنگی - هنری: همزمان با روز ملی خلیج فارس، بنیاد خصوصی و غیرسیاسی خلیج فارس اعلام موجودیت كرد.

هیات موسسان بنیاد خلیج فارس عبارتند از بیژن اسدی، بهرام امیر احمدیان، علیرضا زرگر، محمدرضا سحاب، صادق سمیعی، علی بابا عسگری، فرهاد فخاری تهرانی، محمد حسن گنجی و پیروز مجتهدزاده.

بنیاد خلیج فارس هشتم اردیبهشت ماه با صدور بیانیه‌ای اعلام موجودیت كرد.

در بخشی از بیانیه تاسیس این بنیاد آمده است: <بنیاد خلیج فارس> همانگونه كه از نامش پیداست هدف اصلی‌اش یكی از مهم‌ترین نام‌ها و نمادهای هویت ملی ایرانیان است. اما پیوسته خواهد كوشید كه در حد توان خود نسبت به دیگر نام‌ها و نشانه‌های فرهنگ و ملیت ایرانی نیز سهم و نقشی داشته باشد.

بنیاد خلیج فارس ‌كه هم اكنون در شرف تاسیس است، می‌كوشد با استناد به نوشته‌ها و مدارك تاریخی، نقشه‌های قدیمی و كهن تاریخی و جغرافیایی، زمینه انجام پژوهش‌های علمی و فرهنگی جدیدی را در حوزه تاریخ، فرهنگ و تمدن خلیج فارس فراهم آورد و توجه هر چه بیشتر مردم و مسئولان را به موقعیت یگانه و ممتاز خلیج فارس در جهان امروز جلب كند.

بنیاد خلیج فارس به تلاش موثر و اهتمام آگاهانه همه ایرانیان وطن‌پرست دلگرم و امیدوار است و در آینده نزدیك با اعلام نشانی پستی بنیاد و شماره‌های تماس آن، امكان برقراری ارتباط مستمر با بنیاد خلیج فارس را فراهم می‌كند.

در حال حاضر علاقه‌مندان به فعالیت‌های بنیاد می‌توانند از طریق پست ‌الكترونیكی: pg_foundation@yahoo.com و persian.gulf.foundation@gmail.com  تلفن شماره: 77535907 (9821+)   فكس: 77535876 (9821+) با دبیرخانه موقت این بنیاد تماس برقرار كنند. 

 

Back