اخبار

«بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران»

به نام خداوند جان و خرد
«بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران»

استاد ارجمند جناب آقای محمدرضا سحاب

سرزمین کهنسال ایران، از روزگاری دور، دامانی گسترده برای باروری اندیشه و تفکر بوده است و در این راستا همواره بزرگانی با عشق به دانش و سخت کوشی، در راه کسب و ترویج آن کوشیده‌اند.
🌺
اینک سرزمین ما چشم به راه انسان‌هایی است که با خردمندی، درایت و عشق به این سرزمین، راه های تازه و بکر را در عرصه دانش به روی نسل جوان بگشایند.
🌺
از این منظر برآنیم تا با اهدای جایزه ترویج علم سال ۱۴۰۰ از فعالیت‌ها و تلاش‌های پویا، همه جانبه تأثیر‌گذار، مسئولانه، هدفمند و حرفه‌ای جنابعالی در آموزش جغرافیا، تدوین نقشه‌های مختلف جغرافیائی، انجام فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی درباره نقشه‌های تاریخی و کهن برای حفظ نام خلیج فارس، تألیف چندین جلد اطلس ارزشمند، تدوین اطلس‌های جغرافیای عمومی ایران و جهان و اطلس‌های آموزشی برای دانش آموزان تقدیر نمائیم.
🌺
به پاس خدمات ارزشمندتان تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران را به حضور حضرتعالی تقدیم می نمائیم.

با آرزوی توفیق الهی
اکرم قدیمی
رئیس هیات مدیره انجمن ترویج علم ایران

——————————————
۱۴۰۰.۱۰.۰۲
کتابخانه ملی- تهران

https://www.instagram.com/tv/CYlfKPrFUFM/?utm_medium=copy_link

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “«بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران»

  1. بادرودوسپاس فراوان از زحماتی که مجموعه سحاب برای توسعه آگاهی ملت عزیزایران میکشند باید عرض کنم مجموعه نقشه های تاریخی سحاب را خریداری ومطالعه نمودم دقت و وقت زیادی برای تهیه وچاپ کشیده شده است میخواستم تشکرفراوان کنم.امیداست دراینده نقشه دوره قاجارهم اضافه شود وحتما اطلاع رسانی نمایید

دیدگاهتان را بنویسید